Андрухович Юрій - Лексикон інтимних міст

Тут можно слушать бесплатно Андрухович Юрій - Лексикон інтимних міст. Исполнитель: Андрухович Юрій. Жанр: На иностранных языках. Так же Вы можете слушать полную версию (весь текст) онлайн без регистрации и SMS на сайте a-knigi.com или прочесть краткое содержание, предисловие (аннотацию), описание и ознакомиться с отзывами (комментариями) о произведении.
аудиокнига Андрухович Юрій - Лексикон інтимних міст
«Лексикон інтимних міст» – найбільший за обсягом твір Юрія Андруховича. Невтомний мандрівник Україною, Європою, Америкою, автор розповідає нам 111 історій про 111 міст, з якими йому пощастило пережити щасливі й не дуже, але завжди інтимні – у широкому значенні цього слова – пригоди. Розташовані в алфавітному порядку за географічними назвами, ці різножанрові тексти – від есе й оповідань до віршів у прозі – разом становлять автобіографічний атлас світу письменника. Крім того, кожна «лексиконна» пригода є чітко вписаною не лише у просторові, а й у часові координати, що дає змогу читачеві здійснити слідом за автором 111 приватно-історичних стрибків від середини 60-х років минулого століття до наших днів. Навряд чи варто очікувати від цього атласу, цього вкрай суб’єктивного «посібника з геопоетики і космополітики» об’єктивних характеристик Києва і Львова, Москви і Варшави, Нью-Йорка і Єнакієвого. Але в ньому напевно можна знайти художньо важливіші речі: атмосферу, настрій, образи, запахи й смаки улюблених міст і місць, як вони закарбувалися у пам’яті автора. А також миттєві спостереження і глибші рефлексії, ліричність і смуток, іронію і сарказм – тобто усе те, завдяки чому наше спілкування зі світом набуває ознак інтимності.
Андрухович Юрій - Лексикон інтимних міст - описание и краткое содержание. Исполнитель: Андрухович Юрій. Слушайте бесплатно онлайн на сайте электронной библиотеки a-knigi.com
22 часа 42 минуты
21.03.2021

Андрухович Юрій - Лексикон інтимних міст слушать онлайн бесплатно

Андрухович Юрій - Лексикон інтимних міст - слушать аудиокнигу онлайн бесплатно, автор Андрухович Юрій Исполнитель: Андрухович Юрій.

Похожие аудиокниги на "Андрухович Юрій - Лексикон інтимних міст"

Аудиокниги похожие на "Андрухович Юрій - Лексикон інтимних міст" слушать онлайн бесплатно полные версии.

Андрухович Юрій слушать все книги автора по порядку

Андрухович Юрій - все книги автора в одном месте слушать по порядку полные версии на сайте онлайн аудио библиотеки a-knigi.com

Андрухович Юрій - Андрухович Юрій - Лексикон інтимних міст отзывы

Отзывы слушателей о книге Андрухович Юрій - Лексикон інтимних міст. Исполнитель: Андрухович Юрій. Читайте комментарии и мнения людей о произведении.

Comments

    Ничего не найдено.